Yeni
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • İnsanların beden dili birçok ipucu veriyor. İstiyorum ki gençler sizin mesajlarınızı alsınlar. Sizin için 'ilim ve bilim çeşmesi' sıfatı az gelir.

  -İshak Alaton Alarko Holding Yönetim Kurulu Başkanı

  Sizi Dikkat Vücudunuz Konuşuyor kitabınızla tanıdım. Müthiş bir kitap. Alıp eve gittim, o gece saat üçte bitirdim. Sonra beş kere daha okudum. Diğer kitaplarınızı da ikişer defa okudum. Artık akıllandım; her gün iki bölümü üç-dört defa okuyorum, kitap geç bitiyor.

  -İlker Sağlık İş Adamı

  Bu kitap, 'en çok satanlar' kadar, 'en çok okunanlar' listesindeki yerini yıllardır koruyor.

  -Mehmet Öz Bilim ve Sanat Kitabevi

  Yatağa uzanırken uykunuzu getirsin diye elinize aldığınız bir kitabın bütün gece sizi uyutmadığı oldu mu? Dikkat Vücudunuz Konuşuyor böyle bir kitap.

  -Dr. Öner Göv

  Yıllardır yerli veya yabancı uzmanların verdiği üst düzey birçok eğitim programına katıldım. Bu kitaba konu olan seminer kadar etkileyici olanıyla karşılaşmadığımı rahatlıkla söyleyebilirim.

  -Atilla Okumuş Jumbo AŞ Genel Müdürü

  İş yaşamındaki başarılarını uzun süredir yakından izlediğim Ahmet Şerif İzgören'in deneyimlerini okumak çok etkileyiciydi. Herkesin, hayatla ilgili çok şey öğreneceği bir kitap.

  -Prof. Dr. Vahap Katkat

  Bu kitap için keyifli ve etkileyici kelimelerinin yetersiz olduğunu düşünüyorum. Farkında olmadığımız bir hayatın bize sunuluşu, demek daha doğru olur.

  -Prof. Dr. Cihan Akçaboy

  Okuduğunuz ve unutamadığınız kitaplar iki elin parmakları kadardır. Bu, kesinlikle onlardan birisi. Bu kitap alanında bir Best Seller

  -İsmail İğdeli

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.